Добре дошли във форум на гилд Chaos and Destruction!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

kandidatura na rogue blood elf SLAWI

Go down 
АвторСъобщение
slawi

Брой мнения : 1
Местожителство : varna

ПисанеЗаглавие: kandidatura na rogue blood elf SLAWI    Нед Яну 09, 2011 2:07 am

1. Име - Slawi; клас – роуг; таланти – ass. + combat
2. 28г. Казвам се Слви от гр.Варна
3. Избрах „Chaos and Destruction” защото ми писна от раид Лидери,които раздават итеми без ролл,и само на техни хора.Искам да права раидове със хора които знаят какво искат и какво правят. Идвам от гуилд кадето бяхме мн. малко хора и неможехме да се саберем за по голям раид от POS i FOS.
4. Played time: 39 days, 5 hours.
5. Aliance – нямам
6. Професии: LW 450 skill, skining 450, FA 450 skill. Gear Set (Full PvP) – 5882 GS;
Gear Set (Full Pve) 5320 GS.
7. Гилд раид започне ли и ако сам Online казвам „Inv
8. Наи-важният итем от инстанция за мен е “wepon” За всичко друго е според моите итеми.
9. Зависи от работата ми,ако съм си в кащи и започне Гилд раид след 19h. Мога да идвам 99% раидовете. В събота и неделя сам Free по принцип.
10. Знам какво е TS(Team Speak) ползвал сам го.
11. Изобщо не ми дреме за някакво напрежение по време на раид.
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Slawi

Последната промяна е направена от slawi на Нед Яну 09, 2011 6:09 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Regain
Spamer

Брой мнения : 44
Местожителство : гр. Пазарджик

ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura na rogue blood elf SLAWI    Нед Яну 09, 2011 3:10 am

Редактирай си кандидатурата на кирилица и напиши поне името на гилдията, в която кандидатстваш правилно. Не сме CAT, а Chaos and Destruction.
Taurenshaman

Брой мнения : 2
Местожителство : Пазарджик

ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura na rogue blood elf SLAWI    Нед Яну 09, 2011 5:53 am

Слави от мене имаш голямо ДА. Познавам го от мн време,и мн добре си разбира от героя,даже мога да кажа перфектно. Smile
Stryker
Spamer

Брой мнения : 47
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura na rogue blood elf SLAWI    Сря Яну 12, 2011 7:57 am

Ще исакм да те видя по време на райд преди да те аднем.
В играта намери Stryker или Bateto и ще ти кажа кога е следващия райда да дойдеш с нас.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura na rogue blood elf SLAWI    

kandidatura na rogue blood elf SLAWI
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Feel the power of  :: Become CaD :: Rogue-
Идете на: